Novinky

HĽADÁME OBCHODNÉHO ZÁSTUPCU PRE SLOVENSKÚ REPUBLIKU

  • Oblasť pôsobenia - východné Slovensko.
  • Pozícia vhodná pre muža aj na čiastočný úväzok.
  • Prax v pozícii dealera vítaná.
  • V prípade záujmu kontakt 0902 414 270.

Přejeme vám šťastný a úspěšný rok 2014

prejeme-vam-stastny-a-uspesny-rok-2014  

NÁŠ MODEL EKLISSE TREND JE SKUTEČNÝM TRENDEM NA ROK 2014 ZE SILMO 2013 PAŘÍŽ!

nas-model-eklisse-trend-je-skutecnym-trendem-na-rok-2014-ze-silmo-2013-pariz

Dnes nestačí mít jen kvalitní materiál a precizní provedení. Zákazník chce něco zvláštního a individuálního. A my chceme být originální a odlišit se od ostatních společně s ním.  


Modely BOOM 2014 opět nezklamaly!

modely-boom-2014-opet-nezklamaly

 Krásné barvy, rozličné tvary, zajímavé detaily a kvalitní zpracování spolu s dobrou cenou vás i tento rok čekají v naší nové kolekci oblíbené značky BOOM. 

brýlové obruby BOOM

brýlové obruby BOOM

brýlové obruby BOOMChuť a vůně španělského léta s námi už nyní!

chut-a-vune-spanelskeho-leta-s-nami-uz-nyni  Využijte příležitost a od 1. března 2014 získejte u nás za každých 10.000,- Kč nebo 350 Euro z Vaší objednávky láhev skvělého španělského červeného vína MAS RABELL zadarmo!

Charakteristika vína Mas Rabell:
Víno s tmavou karmínovou barvou, s jasně rospoznatelnou svůdnou vůní ovoce (ostružin) a koření. Jeho jemná kyselinka nabízí sametovou chuť, s tóny jemné lékořice a lesních plodů. Víno je krásně vyvážené.
Struktura: víno je kořenité, opulentní, ovocné
Oblast: Catalunya /penedes/
Odrůdy: Cariňena, Garnacha
Archivace: 3 - 5 let
Vhodné pokrmy: grilovaná zelenina, kachna, měkké plísňové sýry, ořechy, telecí maso, luštěniny.

Kabelka od Dany Morávkové

kabelka-od-dany-moravkove   Nová akce Gafasu začíná!
K objednávce našich obrub a slunečních brýlí můžete získat koženou kabelku navrženou naší přední herečkou Danou Morávkovou.
Veškeré informace o podmínkách získáte u obchodních zástupců, kteří Vám též ukáží vzorky přímo ve Vašich provozovnách.

Barevné provedení si můžete vybrat na tomto odkazu.

Dana Morávková se slunečními brýlemi GuyLaroche

Dana Morávková se slunečními brýlemi GuyLaroche

EXPOOPTIK 2014 V PIEŠŤANECH

expooptik-2014-v-piestanech  Dovolujeme si vás pozvat na tradiční výstavu Expooptik 2014, která probíhá ve dnech 12. - 13. září v Piešťanech. My na ní samozřejmě nebudeme chybět.

Můžete se těšit na nejnovější modely dioptrických a slunečních brýlí nejznámějších módních značek Agatha Ruiz de la Prada, Guy Laroche a dalších španělských návrhářů. Představíme vám také novinky oblíbené značky BOOM. 

Těšíme se na vás!


NOVÉ MODELY BOOM Z KOLEKCE PODZIM 2014 V PRODEJI!

nove-modely-boom-z-kolekce-podzim-2014-v-prodeji

V září jsme Vám na výstavě EXPOOPTIK 2014 v Piešťanech velmi úspěšně představili novou kolekci oblíbené značky BOOM. Nyní ji můžete najít také v našem webovém katalogu.

Podzimní kolekce zaujala svou různorodostí, nápaditými barvami a designem, tradiční kvalitou provedení a dobrou cenou. Věříme, že Vás nové modely zaujmou a vyberete si.

Touto cestou Vám všem, kdo jste nás navštívili ve stánku na výstavě Expooptik 2014, chceme poděkovat za Vaši přízeň a těšíme se na další spolupráci. 

 


ZIMA JE ZA DVEŘMI A MY UŽ MYSLÍME NA LÉTO!

zima-je-za-dvermi-a-my-uz-myslime-na-leto  

Představujeme Vám novou kolekci úspěšných slunečních brýlí SUN BOOM na rok 2015! U našich obchodních zástupců a v katalogu na našich webových stránkách najdete tyto dámské i pánské modely klasických i moderních tvarů. V jejich nadčasovém designu najdete linii brýlí z kvalitního plastu, určenou rovněž na přebroušení. To vše za dostupné ceny!

sluneční brýle Gafas

sluneční brýle Gafas


Přejeme Vám šťastný a úspěšný rok 2015!

prejeme-vam-stastny-a-uspesny-rok-2015  

Nová akce: Kabelky Locker od Dany Morávkové s našimi brýlemi

nova-akce-kabelky-locker-od-dany-moravkove-s-nasimi-brylemi

Nyní můžete k objednávce našich brýlových obrub a slunečních brýlí získat koženou kabelku z nejnovější kolekce Locker, kterou navrhla přední česká herečka Dana Morávková. 

Jednotlivé modely této nejnovější luxusní kolekce najdete na stránkách Elega. Bližší informace získáte u vašich obchodních zástupců. 


Zveme vás na Expooptik 2015 do Trenčína!

zveme-vas-na-expooptik-2015-do-trencina

 Už nyní bychom všechny naše české a slovenské odběratele rádi pozvali na tradiční výstavu EXPOOPTIK 2015, tentokrát ale trochu jinou! 

Letošní ročník tohoto úspěšného optického veletrhu proběhne 11. - 12. září na výstavišti ve slovenském Trenčíně. Kromě větších výstavních prostor se mohou návštěvníci těšit na bohatý doprovodný program - možnost koupelí Sina-Hamman v blízkých Trenčianských Tepliciach a sobotní hudební produkci s večeří přímo na výstavišti až do pozdních nočních hodin. Takový bude letošní veletrh. 

V našem stánku najdete nejnovější modely dioptrických a slunečních brýlí nejznámějších módních značek Agatha Ruiz de la Prada, Guy Laroche a dalších oblíbených návrhářů. Představíme vám také novinky z oblíbené řady BOOM, Eklisse, MsF a Gigi.

Přijďte si k nám posedět, občerstvit se a vybrat si z našich produktů a zajímavých dárků, které jsme pro vás připravili. Zaparkovat zdarma můžete přímo v areále výstaviště. 

Těšíme se na vás!

 


Nové přírůstky do rodiny "čteček"!

nove-prirustky-do-rodiny-ctecek

 Na výstavě Expooptik 2015 Vám v kolekci BOOM kromě jiných horkých novinek představíme také několik modelů brýlových obrub na čtení - "čteček". V našem stánku najdete pánské i dámské modely, na malé i větší hlavy, v decentních, ale i našich veselých barvách. Vybere si určitě každý!

 


Připravte se s námi na sluneční paprsky v roce 2016!

pripravte-se-s-nami-na-slunecni-paprsky-v-roce-2016

 V katalogu na našich webových stránkách a brzy také u našich obchodních zástupců si můžete vybrat z naší nejnovější kolekce slunečních brýlí Sun Boom (SB) na rok 2016.

Na své si přijdou všichni, kdo mají rádi pestrost a extravaganci, ale i decentní klasiku. Nové sluneční brýle jsou především pro ty, kdo hledají vysokou kvalitu za rozumnou cenu. Tak neváhejte! 


Přejeme vám šťastný a úspěšný rok 2016!

prejeme-vam-stastny-a-uspesny-rok-2016  

BRÝLOVÉ OBRUBY ZNAČKY ARTLIFE NOVĚ V NAŠÍ NABÍDCE!

brylove-obruby-znacky-artlife-nove-v-nasi-nabidce

 Počátkem letošního roku představila naše firma GAFAS úplnou novinku na českém a slovenském trhu. Jde o španělskou značku originálních brýlových obrub ARTLIFE

ARTLIFE od svého založení v roce 2011 v Barceloně postupně získala zastoupení ve více než 15 zemích světa. Česko a Slovensko patří mezi ně. Její mladí návrháři nekonvenčním a originálním způsobem vytvářejí kolekce kovových, plastových i papírových brýlových obrub. Řídí se heslem, že inspirace je pro ně to samé jako vzduch k dýchání. Při navrhování brýlových obrub se nechávají inspirovat přírodou, architekturou, fotografií a dokonce komiksem. Svými výtvory se snaží vzdát hold slavným osobnostem - umělcům, spisovatelům, výtvarníkům, vědcům a dalším. Jednotlivé brýlové obruby na sobě nesou jejich jména a známé výroky. 

Kolekce značky ARTLIFE zaujme každého, kdo se chce odlišit, kdo chce být svobodný a stále aktivní.

brýlové obruby ARTLIFE inspirované komiksem 

brýlové obruby ARTLIFE


Nové modely BOOM právě v prodeji

nove-modely-boom-prave-v-prodeji

 

Od letošního jara máme v nabídce zbrusu nové modely brýlových obrub světoznámé značky BOOM. Jedná se o modely katalogových čísel 1381 - 1385. Vybírejte z naší nabídky


Na EXPOOPTIK 2016 vás zveme již nyní!

na-expooptik-2016-vas-zveme-jiz-nyni

 Na tradiční slovenské a již věhlasné výstavě EXPOOPTIK 2016 by neměl chybět žádný optik a proto vás na ni již nyní zveme. Udělejte si místo v diáři a přijeďte za námi. Výstava proběhne opět v Trenčíně 9. - 10. září a naše firma GAFAS bude u toho.

Na našem stánku najdete novinky světoznámých módních značek Agatha Ruiz de la Prada, Guy Laroche a dalších návrhářů. Můžete prozkoumat také nejnovější kolekce MS&F, Gigi, Eklisse a oblíbené BOOM. Poprvé vám na výstavě představíme progresivní španělskou značku ARTLIFE. To vše a ještě mnohem více na vás bude čekat v našem stánku v pavilónu 6.

Také pro vás budeme mít nachystané příjemné občerstvení a jako obvykle širokou nabídku dárečků.

Těšíme se na vás!   

pozvanka na Expooptik 2016


AKCE: Luxusní kabelky z kolekce 2016 nyní k vaší objednávce!

akce-luxusni-kabelky-z-kolekce-2016-nyni-k-vasi-objednavce

Nyní můžete k objednávce našich brýlových obrub a slunečních brýlí získat luxusní kabelky a kožené doplňky z kolekce Harmony, Harmony LÉTO a Preciosa, které jsou úplnou novinkou tohoto roku. Kolekce navrhovala úspěšná návrhářka a přední česká herečka Dana Morávková, se kterou už nějaký čas spolupracujeme.  

Jednotlivé modely této nejnovější luxusní kolekce najdete na stránkách Elega. Bližší informace získáte u vašich obchodních zástupců.

kabelky Elega Dany Morávkové


Nové modely BOOM z kolekce zima 2016/2017

nove-modely-boom-z-kolekce-zima-2016-2017

 Zima klepe na dveře a možná je čas na změnu. Právě jsme do naší nabídky zařadili nové modely brýlových obrub světoznámé značky BOOM pro letošní zimu. A opravdu je z čeho vybírat. U nás najdete pestrou škálu barev, tvarů i velikostí. 

Objevte s námi novou kolekci, kterou najdete v katalogu pod číselnou řadou 1386 - 1396.  

1 2

GAFAS® s.r.o.